Hakkımızda

Hikayemiz 80'lerin başında başladı.

Hikaye 80’lerin başında Türkiye’nin orta batısındaki Denizli’nin Salbace adlı küçük bir köyünde başlıyor. Bölge pamuk çiftlikleri ile çevrilidir ve sonuç olarak geleneksel tekstil kültürün bir parçası haline gelmiştir.

Image link
Image link

Dedemiz, nesiller boyu büyüklerinin yaptığı gibi sofra örtüsü dokumaya başladı. 90’ların başında işi büyük bir fabrikaya dönüştürdü ve bir sonraki nesle devretti. Ebeveynlerimiz devraldı ve yavaş yavaş köklerimize, çarşaf ve havlu üretimine geri döndü.

2018

Uluslararası Atılımlar ve
Avrupa Yatırımları

2018 yılında işi devralıp bir adım öteye taşıdığımızda markamızı uluslararası pazarlara tanıttık. Modern iş yaklaşımımız, kaliteye olan bağlılığımızla birleştiğinde, Avrupa ve Orta Doğu’dan birçok müşteriyle bağlantı kurmamıza yardımcı oldu.

Artık İngiltere’de bir ofisimiz, Almanya’da bir depomuz ve müşterilerimizin kendi şartlarına göre yerel olarak iş yapmalarına yardımcı olan iki yeni lokasyonumuz var. Ebeveynlerimiz yüksek kaliteli tekstil ürünleri üretmemizi beklediler. Bu geleneği aldık ve müşterilerimize yüksek kaliteli ve erişilebilir hizmet ekledik.

✓ ISO 9001 ✓ ISO45001
✓ ISO 14001 ✓ ISO10002
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link

Mirasımızı taşımaktan
gurur duyuyoruz.

Image link
salbace.com

Gelişen Teknolojiler ve Bilgi Sistemleri

Mirasımızı taşımaktan gurur duyuyoruz. Her nesil meşaleyi taşımak için bir rol oynadı. Şimdi daha geniş bir coğrafyaya ulaşma sırası bizde.

Gelişen teknolojiler, bilgi sistemlerini kullanarak tekstil endüstrisine daha fazla yatırım yapmak için Adea yönetimine ilham veriyor. Şirket, yurtiçi B2B ticaretini sürdürebilmek için salbace.com e-ticaret platformunu hayata geçirdi.

Ürünleri incele

Zaman Tüneli

2018

Denizli'de kuruldu.

2019

Almanya'da depo açılışını gerçekleştirdi.

2020

İngiltere ofisini açarak Avrupa'da ticaretine başladı.

2020

Trendyol'da kendi markası ile satış yapmaya başladı.

2021

Üretim kapasitesi ve alanını 3000m²'ye yükseltti.

2022

Amazon'da kendi markası ile satış yapmaya başladı.

2022

OEKO-TEX ve ISO belgelerini alarak kalitesini tescilledi.

2022

Şirket sermayesini 1 milyon dolara çıkardı.

2023

Küresel çapta bir tedarikçi olacak.

Particle element

Şimdi iletişime geçin.